TIMÁRI NAPKÖZIOTTHONOS ÓVODA
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Óvodapedagógus

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Óvodapedagógusi feladatok ellátása Pedagógiai Program alapján.
Betöltendő állás szakmacsoportja: köznevelés
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Emberi erőforrási/oktatási, képzési
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Timár
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A betöltendő állásról további információt Kiléberné Türk Enikő intézményvezető nyújt a 20/27-27-321-es telefonszámon.

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

Elvárt végzettség/képesítés:
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Óvodapedagógusok képzése, óvodapedagógus
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 0

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Konfliktus-kezelés (alap)
  • Együttműködés (alap)
  • Kitartás (egyéb)
  • Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)
  • Elvégzett feladatok ellenőrzése, korrigálása, felelősségvállalás az elvégzett munka minőségéért (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.09.25. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: A pályázatok beérkezése után személyes elbeszélgetést követően történik a kiválasztás.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.09.28. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: timar.hu honlapon
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.10.02.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.08.26.